![Καλοκαιρινή συναυλία του περιοδικού «Σχεδία» στην Τεχνόπολη](https://www.in.gr/wp-content/uploads//validated_ingr/wwwroot/www.in.gr/files/1/Media/2015/05/23/21791058_posterMay2015.jpg)
Καλοκαιρινή συναυλία του περιοδικού «Σχεδία» στην Τεχνόπολη
Πιστή στο καλοκαιρινό της ραντεβού η Σχεδία, το περιοδικό δρόμου, διοργανώνει και φέτος μια μεγάλη συναυλία στην Τεχνόπολη στο Γκάζι στις 27 Μαΐου με σύνθημα: «Με νότες στα πανιά μας!». Στη σκηνή θα ανέβουν οι Batala, οι Burger Project, ο Φοίβος Δεληβοριάς, οι Locomondo, ο Πάνος Μουζουράκης, η Γεωργία Νταγάκη, η Μαριέττα Φαφούτη και η μπάντα The Jaguar Bombs.
Spotlight
Πιστή στο καλοκαιρινό της ραντεβού η Σχεδία, το περιοδικό δρόμου, διοργανώνει και φέτος μια μεγάλη συναυλία στην Τεχνόπολη στο Γκάζι στις 27 Μαΐου με σύνθημα: «Με νότες στα πανιά μας!».
Στη σκηνή θα ανέβουν οι Batala, οι Burger Project, ο Φοίβος Δεληβοριάς, οι Locomondo, ο Πάνος Μουζουράκης, η Γεωργία Νταγάκη, η Μαριέττα Φαφούτη και η μπάντα The Jaguar Bombs.
Η τιμή του εισιτηρίου είναι 5 ευρώ και τα έσοδα θα διατεθούν στο σύνολό τους για την υποστήριξη των δράσεων της Σχεδίας.
Για κρατήσεις θέσεων και περισσότερες πληροφορίες: www.shedia.gr.
Newsroom ΑΛΤΕΡ ΕΓΚΟ
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις