![Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο στον τελικό του Conference στην Νέα Φιλαδέλφεια (vid)](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2024/05/537524724686835.jpg)
Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο στον τελικό του Conference στην Νέα Φιλαδέλφεια (vid)
Στην OPAP Arena το βράδυ της Τετάρτης (29/5) ο Γιάννης Αντετοκούνμπο, για τον τελικό του Ολυμπιακού με τη Φιορεντίνα.
Spotlight
Τα βλέμματα των απανταχού ποδοσφαιρόφιλων βρίσκονται στραμμένα στο γήπεδο της Νέας Φιλαδέλφειας και στην αναμέτρηση του Ολυμπιακού με την Φιορεντίνα για τον τελικό του Conference League.
Λίγες μέρες μετά από το Final Four της Euroleague ο Γιάννης Αντετοκούνμπο βρίσκεται και στη Νέα Φιλαδέλφεια για τον τελικό του Conference League ανάμεσα σε Ολυμπιακό και Φιορεντίνα.
Ο σταρ των Μιλγουόκι Μπακς πήγε στην Νέα Φιλαδέλφεια με την σύντροφό του και μέλλουσα σύζυγό του, Μαράια Ρίντλσπρίγκερ, τον ατζέντη του Γιώργο Πάνου και τον Θοδωρή Παπαλουκά και παρακολουθεί την αναμέτρηση από σουίτα του γηπέδου της ΑΕΚ.
Δείτε το βίντεο:
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις