Δείτε τα τρία γκολ που πέτυχε ο Παναθηναϊκός κόντρα στον ΠΑΟΚ στη Λεωφόρο και πανηγύρισε μια μεγάλη και εμφατική νίκη.

Ο Μακέντα άνοιξε το σκορ στο 39ο λεπτό μετά από ασίστ του Χατζηγιοβάννη και ο Βιγιαφάνιες διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του στο 79ο λεπτό με ένα εκπληκτικό γκολ από απευθείας εκτέλεση φάουλ.

Το… κεράσακι στην τούρτα το έβαλε ο Αιτόρ, ο οποίος στο 85ο λεπτό με ένα τελείωμα ακριβείας διαμόρφωσε το τελικό 3-0.

Ποδόσφαιρο

Τη δικιά τους μάχη στο Clasico θυμήθηκαν οι Καρεμπέ και Τζιοβάνι ενόψει του αποψινού ντέρμπι στη Μαδρίτη.

Ολυμπιακός : Τα φαντάσματα των πρώην
MUST READ

«Προσέχετε τι ανεβάζετε! Το Ιντερνετ δεν είναι παιδική χαρά»
MUST READ

Όταν ο Μανωλάς έκανε την επική ανατροπή κόντρα στη Μπαρτσελόνα
Video
Ποδόσφαιρο

Τρία χρόνια συμπληρώνονται σήμερα από την επική ανατροπή της Ρόμα και το γκολ του Κώστα Μανωλά απέναντι στην Μπαρσελόνα.