![Ποντένσε σε Αντετοκούνμπο: «Έλα ρε πού είσαι; Έλα να γιορτάσουμε»](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2024/05/6237978.jpg)
Ποντένσε σε Αντετοκούνμπο: «Έλα ρε πού είσαι; Έλα να γιορτάσουμε»
Η ανάρτηση του Ντάνιελ Ποντένσε για τον Γιάννη Αντετοκούνμπο
Spotlight
Ο Ολυμπιακός θριάμβευσε επί της Φιορεντίνα στην «Opap Arena», κατέκτησε το Europa Conference League και έγινε η πρώτη ελληνική ομάδα που κερδίζει ευρωπαϊκό τρόπαιο στο ποδόσφαιρο.
Μετά το τέλος του αγώνα άπαντες πανηγύρισαν την τεράστια επιτυχία του Θρύλου, ο καθένας με τον δικό του τρόπο.
Ο Ντάνιελ Ποντένσε έκλεψε την παράσταση, αφού μέσω Instagram Story προσκάλεσε τον Γιάννη Αντετοκούνμπο να γιορτάρει με την υπόλοιπη ομάδα, γράφοντας: «Έλαααα ρε. Πού είσαι; Έλα να γιορτάσουμε».
Δείτε την ανάρτηση του Ποντένσε:
![](https://www.to10.gr/wp-content/uploads/2024/05/7777_15.jpg)
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις