![Ρουκ Ζουκ: Ο Fipster δεν άντεξε την ήττα και διέλυσε το πλατό](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2023/01/rouk_zouk.jpg)
Ρουκ Ζουκ: Ο Fipster δεν άντεξε την ήττα και διέλυσε το πλατό
Το Ρουκ Ζουκ υποδέχτηκε με γέλια την νέα χρονιά
Spotlight
Ειδικό επεισόδιο για το βράδυ της Πρωτοχρονιάς είχε το Ρουκ Ζουκ και η Ζέτα Μακρυπούλια υποδέχτηκε στο πλατό αγαπημένους youtubers.
Η παρουσιάστρια, αν και συνηθισμένη στις… ιδιαίτερες περιγραφές και τις ξεκαρδιστικές ατάκες, αυτή τη φορά είχε να αντιμετωπίσει τον Flipster.
O ίδιος μαζί με την ομάδα του, «Το κάλαντο» προσπάθησε να αρπάξει τη νίκη από την αντίπαλο ομάδα, τους «Στο κόκκινο».
Όταν τα πράγματα, όμως, δεν πήγαιναν και τόσο καλά βαθμολογικά, ο νεαρός Youtuber – που κέρδισε το Asia Express μαζί με τον Κωνσταντίνο Βασάλο – δεν έκρυψε την… ανυπομονησία του να αλλάξει άρδην η κατάσταση. Έτσι προκάλεσε, άθελα του, ένα σημαντικό ατύχημα στο πλατό!
Ολόκληρη η γιορτινή γιρλάντα που κοσμούσε τον πάγκο της ομάδας του βρέθηκε με μιας στο έδαφος και όλοι πάγωσαν. «Μας το διέλυσαν το πλατό μας» αναφώνησε, με αμηχανία, η Ζέτα Μακρυπούλια με όλους τους παίκτες να ξεσπούν σε γέλια.
«Πως το έκανες αυτό βρε Φίλιππε μου; Μπράβο! Καλή χρονιά να έχουμε» πρόσθεσε η παρουσιάστρια του Ρουκ Ζουκ με τον Fipster να προσθέτει, δειλά, πως «έφυγε το κακό το ματί».
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις