Το πλήρες πρόγραμμα της κανονικής περιόδου της Α1 υδατοσφαίρισης γυναικών, όπως προέκυψε από την κλήρωση που έγινε το μεσημέρι:

1η αγωνιστική (6/11/21) – 12η αγωνιστική (12/2/22)

Ρέθυμνο-Νηρέας Χαλ.
Βουλιαγμένη-Ολυμπιακός
ΝΕ Πατρών-ΑΕΚ
Ηλυσιακός-Λάρισα
Εθνικός-Γλυφάδα
ΠΑΟΚ-Πανιώνιος

2η αγωνιστική (13/11/21) – 13η αγωνιστική (19/2/22)

Ρέθυμνο-Βουλιαγμένη
Νηρέας Χαλ. Πανιώνιος
Γλυφάδα-ΠΑΟΚ
Λάρισα-Εθνικός
ΑΕΚ-Ηλυσιακός
Ολυμπιακός-ΝΕ Πατρών

3η αγωνιστική (20/11/21) – 14η αγωνιστική (26/2/22)

ΠΑΟΚ-Λάρισα
Πανιώνιος-Γλυφάδα
Βουλιαγμένη-Νηρέας Χαλ.
ΝΕ Πατρών-Ρέθυμνο
Ηλυσιακός-Ολυμπιακός
Εθνικός-ΑΕΚ

4η αγωνιστική (27/11/21) – 15η αγωνιστική (15/3/22)

Ολυμπιακός-Εθνικός
Ρέθυμνο-Ηλυσιακός
Βουλιαγμένη-ΝΕ Πατρών
Νηρέας Χαλ.-Γλυφάδα
Λάρισα-Πανιώνιος
ΑΕΚ-ΠΑΟΚ

5η αγωνιστική (11/12/21) – 16η αγωνιστική (19/3/22)

ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός
Πανιώνιος-ΑΕΚ
Γλυφάδα-Λάρισα
ΝΕ Πατρών-Νηρέας Χαλ.
Ηλυσιακός-Βουλιαγμένη
Εθνικός-Ρέθυμνο

6η αγωνιστική (18/12/21) – 17η αγωνιστική (23/3/22)

Ολυμπιακός-Πανιώνιος
Ρέθυμνο-ΠΑΟΚ
Βουλιαγμένη-Εθνικός
ΝΕ Πατρών-Ηλυσιακός
Νηρέας Χαλ.-Λάρισα
ΑΕΚ-Γλυφάδα

7η αγωνιστική (8/1/22) – 18η αγωνιστική (26/3/22)

Εθνικός-ΝΕ Πατρών
ΠΑΟΚ-Βουλιαγμένη
Πανιώνιος-Ρέθυμνο
Γλυφάδα-Ολυμπιακός
Λάρισα-ΑΕΚ
Ηλυσιακός-Νηρέας Χαλ.

8η αγωνιστική (15/1/22) – 19η αγωνιστική (2/4/22)

Νηρέας Χαλ.-ΑΕΚ
Ολυμπιακός-Λάρισα
Ρέθυμνο-Γλυφάδα
Βουλιαγμένη-Πανιώνιος
ΝΕ Πατρών-ΠΑΟΚ
Ηλυσιακός-Εθνικός

9η αγωνιστική (26/1/22) – 20η αγωνιστική (9/4/22)

ΑΕΚ-Ολυμπιακός
Εθνικός-Νηρέας Χαλ.
ΠΑΟΚ-Ηλυσιακός
Πανιώνιος-ΝΕ Πατρών
Γλυφάδα-Βουλιαγμένη
Λάρισα-Ρέθυμνο

10η αγωνιστική (29/1/22) – 21η αγωνιστική (13/4/22)

Ηλυσιακός-Πανιώνιος
Εθνικός-ΠΑΟΚ
Νηρέας Χαλ.-Ολυμπιακός
Ρέθυμνο-ΑΕΚ
Βουλιαγμένη-Λάρισα
ΝΕ Πατρών-Γλυφάδα

11η αγωνιστική (5/2/22) – 22η αγωνιστική (16/4/22)

Λάρισα-ΝΕ Πατρών
ΑΕΚ-Βουλιαγμένη
Ολυμπιακός-Ρέθυμνο
ΠΑΟΚ-Νηρέας Χαλ.
Πανιώνιος-Εθνικός
Γλυφάδα-Ηλυσιακός

Γράψτε το σχόλιό σας

Ακολουθήστε το in.grστο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο in.gr