ΛεΜπρόν: «Δεν ήρθα για να κάθομαι εκτός φορώντας κοστούμι»

Ο ΛεΜπρον Τζέιμς μετά την εντυπωσιακή και νικηφόρα επάνοδό του στα παρκέ με τους Λος Άντζελες Λέικερς, μίλησε για την ιδιαίτερα επώδυνη σωματικά και ψυχικά περίοδο του τραυματισμού του

Μετά από 17 ματς στα οποία απουσίαζε, ανήμπορος να βοηθήσει, ο ΛεΜπρον Τζέιμς επέστρεψε στα παρκέ και μαζί με αυτόν οι Λέικερς επέστρεψαν στις νίκες και μάλιστα επί των γειτόνων τους Κλίπερς στην παράταση (123-120). Στο ματς αυτό ο Βασιλιάς ήταν απλά καλός για τα στάνταρ του, αγωνιζόμενος λίγο πάνω από 40 λεπτά έχοντας 24 πόντους (9/22 σουτ), 14 ριμπάουντ και 9 ασίστ.

Διαβάστε περισσότερα εδώ

Τρομεροί Σίξερς με τρομακτικό Εμπίντ που έβαλε 50άρα!

Ο Τζόελ Εμπίντ ήταν ασταμάτητος και βάζοντας 50 πόντους οδήγησε τους Σίξερς στη νίκη με 125-114 επί των Νικς.