![Τσιμίκας: «Καλή τύχη Θρύλε μου» (pic)](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2024/05/Tsimikas.jpg)
Τσιμίκας: «Καλή τύχη Θρύλε μου» (pic)
Την ευχή του ενόψει του τελικού του Conference League έστειλε στον Ολυμπιακό μέσω των social media, ο Κώστας Τσιμίκας.
Spotlight
Όλα είναι έτοιμα στην Νέα Φιλαδέλφεια, προκειμένου να διεξαχθεί ο μεγάλος τελικός του Europa Conference League, ανάμεσα σε Ολυμπιακό και Φιορεντίνα (22:00).
Ο αριστερός μπακ της Λίβερπουλ, Κώστας Τσιμίκας δεν θα μπορούσε να ξεχάσει την πρώην ομάδα του σε μια τόσο σπουδαία βραδιά όπως η αποψινή, και γι’ αυτό έστειλε το δικό του μήνυμα στους ερυθρόλευκους.
Ο Κώστας Τσιμίκας στηρίζει τον Ολυμπιακό στη μεγάλη μάχη με την Φιορεντίνα.
Ο διεθνής Έλληνας άσος, πόσταρε μια φωτογραφία του με τη φανέλα του Ολυμπιακού και έστειλε τις ευχές του στην ομάδα του Πειραιά: «Καλή τύχη Θρύλε μου», έγραψε χαρακτηριστικά ο «πρώην» ερυθρόλευκος.
Δείτε την ανάρτηση του Κώστα Τσιμίκα:
![](https://www.to10.gr/wp-content/uploads/2024/05/tsimikas.jpg)
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις