Σάββατο 27 Απριλίου 2024
Τι λέει ο Κούγιας για την απόφαση στο Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός…

Ο Αλέξης Κούγιας πήρε θέση για το Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός και όσα συνέβησαν και είπε την άποψη του σχετικά με το μέλλον της συγκεκριμένης υπόθεσης.

Η απόφαση για το ντέρμπι ανάμεσα σε Ολυμπιακό και Παναθηναϊκό θα βγει στα δικαστήρια μέσα στις επόμενες μέρες, με το τριφύλλι να αποχωρεί από το Καραϊσκάκη στο 49ο λεπτό της αναμέτρησης και με το σκορ στο 1-1.

Τη δική του εκτίμηση σχετικά με την απόφαση για το… μέλλον του ντέρμπι ανάμεσα στους δύο «αιωνίους» στο Καραϊσκάκη, που διεκόπη οριστικά μετά την απόφαση του Παναθηναϊκού να πάει στα αποδυτήρια και να μην ξαναβγεί έδωσε ο Αλέξης Κούγιας, ο οποίος φιλοξενήθηκε το πρωί της Τρίτης (24/10) σε εκπομπή της ΕΡΑ ΣΠΟΡ και αναφέρθηκε στο τι θα συμβεί στη συγκεκριμένη υπόθεση.

«Ο διαιτητής έλυσε το πρόβλημα. Πήρε θέση και είναι απόλυτο αυτό που θα σας πω η απόφαση θα είναι η επανάληψη του αγώνα από το λεπτό που διεκόπη», ανέφερε ο γνωστός ποινικολόγος, που θεωρεί δεδομένο ότι το ματς θα συνεχιστεί από το 49ο λεπτό στο Φάληρο.

Ακούστε το ηχητικό:

Ισπανικός «εμφύλιος» στον τελικό του BCL

Η Μάλαγα πέρασε από τον χθεσινό δεύτερο ημιτελικό και θα αντιμετωπίσει την Τενερίφη στον τελικό του BCL.