![Η αποστολή του Αστέρα Τρίπολης](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2023/02/5771601.jpg)
Η αποστολή του Αστέρα Τρίπολης
Έχοντας δύο σημαντικές επιστροφές και τρεις απουσίες θα παραταχθεί ο Αστέρας Τρίπολης απέναντι στον Παναιτωλικό.
Spotlight
Ο Αστέρας Τρίπολης ολοκλήρωσε την προετοιμασία του ενόψει της επικείμενης αναμέτρησης κόντρα στον Παναιτωλικό (05/02, 20:00) για την 21η αγωνιστική της Superleague.
Ο Άκης Μάντζιος αποφάσισε για την αποστολή της ομάδα του, με τον Έλληνα τεχνικό να μην υπολογίζει στους Χουάν Μουνάφο, ο Ματίας Ιγκλέσιας και ο Γκαρντάφσκι, ενώ εκτός έμεινε και ο τραυματίας Καπίγια.
Αντίθετα επιστρέφουν κανονικά στην αποστολή τόσο ο Λέο Τιλίκα, όσο και ο Χουάν Ντομίνγκεθ, οι οποίοι αναμένεται να προσφέρουν πολύτιμες λύσεις.
Η αποστολή του Αστέρα Τρίπολης: Παπαδόπουλος, Σγουρής, Τσιφτσής, Γκαρθία, Τασουλής, Καρμόνα, Πίτσου, Καστάνιο, Αλβαρες, Αλάγκμπε, Τζουκάνοβιτς, Τιλίκα, Σανταφέ, Μπερτόγλιο, Ριέρα, Ντομίνγκεθ, Σίτο, Μπαρτόλο, Μπαράλες, Κρέσπι, Μπενίτο, Κωστέας.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις