Μάντζιος – «Στο δεύτερο ημίχρονο ήμασταν απογοητευτικοί»

Απογοητευμένος από την εικόνα της ομάδας του κυρίως στο δεύτερο ημίχρονο, εμφανίστηκε ο Άκης Μάντζιος μετά την ήττα από τον Παναθηναϊκό.

Ο Παναθηναϊκός επικράτησε με 2-0 του Άρη στη «Λεωφόρο» και ο Άκης Μάντζιος στις δηλώσεις του στην Cosmote TV στάθηκε στις απουσίες που είχε η ομάδα του, αλλά και στην κακή εικόνα του δευτέρου μέρους.

Όσα είπε ο Μάντζιος:

«Ήταν κομβικές οι απουσίες κάποιων παικτών από την ομάδα μας. Το πρώτο ημίχρονο ήταν ισορροπημένο δεχτήκαμε γρήγορα ένα γκολ αλλά είχαμε και ένα δοκάρι. Στο δεύτερο ημίχρονο δεν μπορέσαμε να ανταποκριθούμε όπως έπρεπε και έτσι προήλθε η ήττα μας.

Επίσης κάναμε πάρα πολλά λάθη και η επιπολαιότητα αυτή μας στοίχισε. Όλες οι ήττες μας ενοχλούν αλλά στο δεύτερο 45λεπτο είμασταν απογοητευτικοί».

Ρόι Κιν: «Έπινα πάρα πολύ όταν ήμουν στη Γιουνάιτεντ – Ήταν ντροπή»

Ο Ρόι Κιν μίλησε για τη περίοδο που βρισκόταν στη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και τις κακές συνήθειες που είχε.