Σάββατο 20 Απριλίου 2024
Θύρα 7 : «Ο Μελισσανίδης άφησε πρώτος το καράβι, όπως κάνουν τα ποντίκια» (pic)

Το μήνυμα της Θύρας 7 για την 5άρα του Ολυμπιακού στο ΟΑΚΑ και τον Δημήτρη Μελισσανίδη, που δεν άντεξε να βλέπει τον διασυρμό της ΑΕΚ και έφυγε από το γήπεδο στο ημίχρονο του παιχνιδιού.

Ο Ολυμπιακός διέσυρε την ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ με 5-1 και έκανε ένα ακόμα βήμα για την κατάκτηση του πρωταθλήματος. Μια επιβλητική νίκη, που γέμισε με χαρά τον κόσμο του συλλόγου και απέδειξε περίτρανα για μια ακόμα φορά ότι οι Ερυθρόλευκοι είναι ανώτεροι από τους Κιτρινόμαυρους.

Οι οργανωμένοι οπαδοί των Πειραιωτών το βράδυ της Κυριακής ανέβασαν στα social media το δικό τους μήνυμα για τη μεγάλη εμφάνιση στο ΟΑΚΑ και την εντυπωσιακή νίκη με 5-1 επί της Ενωσης.

Συγκεκριμένα, στην ανάρτηση που έκαναν στάθηκαν στο γεγονός ότι ο Ολυμπιακός απέναντι στην ΑΕΚ είναι τρία χρόνια αήττητος με ξένους διαιτητές, ενώ παράλληλα έκαναν ειδική αναφορά στον Δημήτρη Μελισσανίδη, ο οποίος δεν άντεξε να βλέπει τον διασυρμό της ΑΕΚ και έφυγε από το ΟΑΚΑ στο ημίχρονο του παιχνιδιού, όταν το σκορ ήταν ήδη στο 0-4.

Αναλυτικά η ανάρτηση:

«Άλλη μια νίκη απέναντι στον Ιωνικό Νέας Φιλαδέλφειας!

3 χρόνια αήττητοι με ξένους διαιτητές!

Νίκες με τριάρες,τεσσάρες και πεντάρες σε Αθήνα και επαρχία!

Ο Μελισσανίδης άφησε ΠΡΩΤΟΣ το καράβι στο ημίχρονο,

όπως κάνουν τα  ΠΟΝΤΙΚΙΑ και άφησε τις Φιλιππινέζες του,να κράξουν τους παίκτες!

Είναι διαφορετικό να είσαι Φιλιππινέζα…..και να σου φταίνε ο Μάνταλος και το παιδάκι που είναι τερματοφύλακας!

Υ.Γ Αφήσαμε ένα σύμβουλο από τους 6 της ΕΠΟ την οποία

ΚΑΜΑΡΩΝΕΙ ότι ελέγχει η αεκ με το παράπονο….

Δεν θα επαναληφθεί!

Υ.Γ 2 ΘΡΥΛΕ ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΑΣ …ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΑΣ!

Δείτε την ανάρτηση:

Άλλη μια νίκη απέναντι στον Ιωνικό Νέας Φιλαδέλφειας!

Νίκες με τριάρες,τεσσάρες…

Δημοσιεύτηκε από Gate 7 Official στις Κυριακή, 4 Απριλίου 2021

Η UEFA αποθέωσε τον Ολυμπιακό για τις δύο προκρίσεις (pic)

Η UEFA με ποστάρισμά της στάθηκε και στην ομάδα Νέων του Ολυμπιακού, αλλά και στην ομάδα των ανδρών για τις δύo ευρωπαϊκές προκρίσεις μέσα σε λιγότερο από 20 ώρες στην διαδικασία των πέναλτι