Πέμπτη 18 Απριλίου 2024
Η απίστευτη ατάκα φιλάθλου στον Μέσι: Σε αγαπώ πιο πολύ και από...

Η απίστευτη ατάκα φιλάθλου στον Μέσι: Σε αγαπώ πιο πολύ και από…

«Επίθεση» αγάπης από έναν μικρό φίλαθλο της Μπαρτσελόνα δέχτηκε ο Λιονέλ Μέσι μετά την αναμέτρηση με την Ρεάλ Μπέτις

Μπορεί το σκορ να δείχνει εύκολη επικράτηση, ωστόσο μόνο έτσι δεν ήταν για την Μπαρτσελόνα απέναντι στην Ρεάλ Μπέτις. Οι «μπλαουγκράνα» κατάφεραν εν τέλει να κερδίσουν με 5-2 την Μπέτις, έχοντας σε φοβερή ημέρα τον Λιονέλ Μέσι, ο οποίος μπήκε στο δεύτερο ημίχρονο.

Ο Αργεντινός αγωνίστηκε για 45 λεπτά και ήταν απολαυστικός, καθώς τελείωσε το παιχνίδι με δύο γκολ και μία ασίστ. Όλοι στη Βαρκελώνη αγαπούν σαν Θεό τον Μέσι και όχι αδίκως…

Ένας μικρός φίλαθλος των «μπλαουγκράνα» περίμενε τον pulga μετά το τέλος της αναμέτρησης έξω από το «Καμπ Νόου», λέγοντας του μία απίθανη ατάκα, με την οποία έκανε τον Μέσι να χαμογελάσει αμήχανα.

«Μέσι, σε αγαπάω πιο πολύ και από τον πατέρα μου», φώναξε ο πιτσιρικάς.