Πέμπτη 18 Απριλίου 2024
Παναθηναϊκός: Η ομιλία Δώνη στα αποδυτήρια και το χειροκρότημα

Τι είπε ο Γιώργος Δώνης στους ποδοσφαιριστές του λίγα λεπτά μετά το τέλος του ντέρμπι με τον Ολυμπιακό καλώντας τους να ξεχάσουν το παρελθόν και να μάχονται. Χειροκροτήματα από τους παίκτες που ήταν εκνευρισμένοι με την ισοπαλία

Δευτερόλεπτα μετά την ισοφάριση του Γιοάν Μολό, ο τέταρτος διαιτητής του ντέρμπι σηκώνει τον πίνακα με τις καθυστερήσεις. Τα πέντε λεπτά που υπέδειξε ο Γερμανός διαιτητής φέρνουν αντιδράσεις από τον πάγκο του Παναθηναϊκού και από τον κόσμο. Όλοι ήθελαν περισσότερο χρόνο, πιστεύοντας στην ανατροπή.

Μάλιστα, όταν ο Μολό σκόραρε, ο Μπεκ έσπευσε να πιάσει την μπάλα και να την πάει γρήγορα στη σέντρα για να εξαντλήσει ο Παναθηναϊκός τα περιθώρια να φτάσει σε ένα δεύτερο γκολ και να φύγει νικητής.

Διαβάστε περισσότερα εδώ

LIVE: Αταλάντα – Λίβερπουλ

Παρακολουθήστε live στις 22:00 την εξέλιξη της αναμέτρησης Αταλάντα – Λίβερπουλ για τα προημιτελικά του Europa League. Τηλεοπτικά από Cosmote Sport 7 HD.