![Όλοι οι καλοί χωράνε… στη φωτογραφία](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2019/08/ethniki-basket-kommenoi.jpg)
Όλοι οι καλοί χωράνε… στη φωτογραφία
Συγκίνηση προκάλεσε η ενέργεια της Ομοσπονδίας να τιμήσει τους παίκτες που έπαιξαν στα «παράθυρα». Αλήθεια, ανάλογη συγκίνηση είχε κι ο Θανάσης Σκουρτόπουλος; Ρωτάμε για να ξέρουμε πότε να δακρύσουμε
Spotlight
Είδαμε τις προάλλες μια… φωτογραφία, όπου όλοι (όσοι ήταν στο «Νίκος Γκάλης», αλλά κι αυτοί που δεν ήταν) χωρούσαν. Και οι 31 -αν δεν έχασα το μέτρημα- που με τον έναν ή άλλον τρόπο μετείχαν της μυσταγωγίας του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος.
Χωρισμένοι, φυσικά, σε δύο κατηγορίες: Αυτούς που έσκαψαν, γνωρίζοντας ότι δεν θα απολαύσουν αυτό που «έχτισαν» κι αυτούς που θα συνεχίσουν το… σκάψιμο, αλλά θα γευτούν και την απόλαυση της παρουσίας στο τουρνουά της Κίνας.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις