Τα τρία γκολ του Ατρόμητου στο φιλικό με τη Αούστρια Λουστενάου

Ο Ατρόμητος ηττήθηκε με 4-3 από την Αούστρια Λουστενάου, στο πλαίσιο της προετοιμασίας του στην Αυστρία και το Atromitos TV παρουσίασε τα γκολ της ομάδας του Γιάννη Αναστασίου

Ανατροπή στην… ανατροπή είχε το φιλικό ματς του Ατρόμητου το βράδυ της Τρίτης (02/07), καθώς η Αούστρια προηγήθηκε, αλλά οι Περιστεριώτες πήγαν στα αποδυτήρια για το ημίχρονο προηγούμενοι με 3-2.

Τελικά όμως, η ομάδα του Γιάννη Αναστασίου, ηττήθηκε με 4-3 στο πρώτο του φιλικό προετοιμασίας της ενόψει της νέας σεζόν.

Μέσω του Atromitos TV ωστόσο, οι ιθύνοντες της ομάδας ανέβασαν τα τέρματα των Μανούσου, Ούμπιδες και Γούτα στο πρώτο ημίχρονο του αγώνα.