Σάββατο 21 Σεπτεμβρίου 2024
Χάθηκε η μπάλα: 2-0 η Τσέλσι

Μόλις στο 5ο λεπτό της αναμέτρησης με την Σλάβια Πράγας, η Τσέλσι άνοιξε το σκορ με τον Πέδρο (1-0), ενώ στο 10' ο Ντελί πέτυχε απίστευτο αυτογκόλ για το 2-0 των Μπλε

Μόλις πέντε λεπτά μετά την σέντρα στο Τσέλσι – Σλάβια Πράγας και οι γηπεδούχοι έδειξαν τις διαθέσεις τους…

Μετά από υπέροχη συνεργασία και την τελική πάσα του Ζιρού, ο Πέδρο με πλασέ άνοιξε το σκορ για τους Μπλε του Λονδίνου (1-0)!

Ενώ στο 10ο λεπτό, μετά από νέα ωραία συνεργασία των παικτών του Μαουρίτσιο Σάρι, ο Αζάρ έδωσε έτοιμο γκολ στον Πέδρο, αυτός πλάσαρε στο δεξί δοκάρι, η μπάλα χτύπησε στο κεφάλι του Ντέλι και κατέληξε στα δίχτυα για το 2-0 των γηπεδούχων!