Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2024
Νέα γκέλα για τη Μαρσέιγ, 1-1 με τη Ναντ

Νέα γκέλα για τη Μαρσέιγ, η οποία πέταξε δύο βαθμούς απέναντι στη Ναντ με την οποία έμεινε στο 1-1 στα πλαίσια της 35ης αγωνιστικής του γαλλικού πρωταθλήματος. Η Ναντ άνοιξε το σκορ μετά από αυτογκό του Νκουλού, ενώ η Μαρσέιγ ισοφάρισε σε 1-1 με τον Ταουβίν στο 49ο λεπτό, σκορ με το οποίο ολοκληρώθηκε ο αγώνας. Αξίζει να σημειωθεί ότι η Μαρσέιγ αγωνιζόταν μες δέκα παίκτες για περίπου 35 λεπτά μετά από την αποβολή του Ρομάο.

Νέα γκέλα για τη Μαρσέιγ, η οποία πέταξε δύο βαθμούς απέναντι στη Ναντ με την οποία έμεινε στο 1-1 στα πλαίσια της 35ης αγωνιστικής του γαλλικού πρωταθλήματος.

Η Ναντ άνοιξε το σκορ μετά από αυτογκό του Νκουλού, ενώ η Μαρσέιγ ισοφάρισε σε 1-1 με τον Ταουβίν στο 49ο λεπτό, σκορ με το οποίο ολοκληρώθηκε ο αγώνας. Αξίζει να σημειωθεί ότι η Μαρσέιγ αγωνιζόταν μες δέκα παίκτες για περίπου 35 λεπτά μετά από την αποβολή του Ρομάο.