Η αγωνία του Βαγγέλη Μαρινάκη στο πέναλτι του Μουζακίτη (vid)
Ο Βαγγέλης Μαρινάκης βρέθηκε στη Νιόν της Ελβετίας για να παρακολουθήσει από κοντά τον τελικό της Κ19 του Ολυμπιακού επί της Μίλαν και τον έζησε έντονα βλέποντας στο τέλος τους πιτσιρικάδες να κατακτούν το τρόπαιο.
Spotlight
-
Ο Μπαράκ Ομπάμα στηρίζει την Κάμαλα Χάρις για την προεδρία των ΗΠΑ
-
Ηλιόπουλος στη Βουλή: Ο Μητσοτάκης φέρει την ευθύνη για το εγκληματικό κέντρο ΕΥΠ και Predator
-
Συγκλονίζουν οι περιγραφές για τη φωτιά στο Μάτι – «Καλύτερα πνιγμένη παρά καμένη…»
-
Κυβερνητικά στελέχη για υποκλοπές: Ουδέν σχόλιο – Η υπόθεση είναι στη Δικαιοσύνη
Ηταν στα ημιτελικά με τη Ναντ. Δεν γινόταν να μην είναι στον τελικό της Δευτέρας κόντρα στην Μίλαν. Και ο Βαγγέλης Μαρινάκης είδε τους «μπέμπηδες» του Ολυμπιακού να τον αποζημιώνουν με μία εκπληκτική ποδοσφαιρική παράσταση!
Η Κ19 του Ολυμπιακού διέλυσε με 3-0 την Μίλαν με τους παίκτες του Σωτήρη Συλαϊδόπουλου να μην αφήνουν περιθώρια αμφισβήτησης! Η ακαδημία των «ερυθρολεύκων» είναι η καλύτερη για την σεζόν 2023-24 στην Ευρώπη και ο ισχυρός άντρας των «ερυθρολεύκων» μπορεί να μην περίμενε την αγωνία των πέναλτι αυτή τη φορά όπως με τη Ναντ, αλλά το έζησε το ίδιο έντονα.
Οπως το πέναλτι του Μουζακίτη στο 60′ με το οποίο ο Ολυμπιακός άνοιξε το σκορ!
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις