Ασταμάτητη η Μπάγερν, «καθάρισε» τη Λεβερκούζεν από το ημίχρονο

Η Μπάγερν βρέθηκε να χάνει με 1-0 στο δεκάλεπτο από τη Λεβερκούζεν, όμως με ένα «εκρηκτικό» 20λεπτο προηγείται με 3-1 στο ημίχρονο.

Η Λεβερκούζεν υποδέχεται την Μπάγερν Μονάχου στο ντέρμπι της αγωνιστικής στην Bundesliga και παρότι ξεκίνησε ιδανικά το ματς με γκολ στο 9ο λεπτό με τον Αλάριο, δεν κράτησε για πολύ το προβάδισμα.

Πρώτα ο Κομάν στο 27ο λεπτό του ματς έκανε το 1-1 για να έρθει λίγο αργότερα ο Γκορέτσκα με ένα όμορφο γκολ αλλά και ο Γκνάμπρι και να κάνουν εύκολη τη δουλειά για τους Βαυαρούς.

Διαβάστε περισσότερα εδώ

Οριστικό: Απορρίφθηκε το αίτημα της Φενέρμπαχτσε πριν τον Ολυμπιακό

Οριστική απόφαση για τον αγώνα Σούπερ Καπ της Φενέρμπαχτσε πριν τα ματς με τον Ολυμπιακό για το Europa Conference League