Δειτε το τηλεοπτικό πρόγραμμα των αγώνων του Παγκοσμίου Κυπέλλου (Mundial) της Βραζιλίας, το οποίο ξεκινά στις 12 Ιουνίου.
Οι υποχρεώσεις της Εθνικής μας ξεκινούν το Σάββατο 14 Ιουνίου στις 19:00 με αντίπαλο την Κολομβία.
Ακολουθεί τα ξημερώματα της Παρασκευής 20 Ιουνίου (01:00), η αναμέτρηση με την Ιαπωνία,
ενώ κλείνει την παρουσία της στη φάση των ομίλων την Τρίτη 24 Ιουνίου το βράδυ στις 23:00 κόντρα στην Ακτή Ελεφαντοστού.
Αναλυτικά το πρόγραμμα το οποίο έδωσε στη δημοσιότητα η κρατική τηλεόραση:

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΚΑΝΑΛΙΑΓΩΝΑΣΩΡΑ
12/6ΝΕΡΙΤ Βραζιλία
– Κροατία
23:00
13/6ΝΕΡΙΤsports Μεξικό
– Καμερούν
19:00
13/6ΝΕΡΙΤ Ισπανία
– Ολλανδία
22:00
14/6ΝΕΡΙΤΚολομβία
– Ελλάδα
19:00
14/6ΝΕΡΙΤsportsΟυρουγουάη
– Κόστα Ρίκα
22:00
14/6ΝΕΡΙΤsports Χιλή
– Αυστραλία
01:00
15/6ΝΕΡΙΤsportsΕλβετία
– Εκουαδόρ
19:00
15/6ΝΕΡΙΤΓαλλία
– Ονδούρα
22:00
15/6ΝΕΡΙΤΑγγλία
– Ιταλία
01:00
15/6ΝΕΡΙΤsports Ακτή
Ελεφαντοστού – Ιαπωνία
04:00
16/6ΝΕΡΙΤΓερμανία
– Πορτογαλία
19:00
16/6ΝΕΡΙΤsportsΑργεντινή
– Βοσνία/Ερζεγοβίνη
01:00
16/6ΝΕΡΙΤsportsΙράν
– Νιγηρία
22:00
17/6ΝΕΡΙΤsportsΒέλγιο
– Αλγερία
19:00
17/6ΝΕΡΙΤ Βραζιλία
– Μεξικό
22:00
17/6ΝΕΡΙΤsportsΓκάνα
– ΗΠΑ
01:00
18/6ΝΕΡΙΤsports Αυστραλία
– Ολλανδία
19:00
18/6ΝΕΡΙΤΙσπανία
– Χιλή
22:00
18/6ΝΕΡΙΤsportsΡωσία
– Νότια Κορέα
01:00
19/6ΝΕΡΙΤsports Κολομβία
– Ακτή Ελεφαντοστού
19:00
19/6ΝΕΡΙΤΟυρουγουάη
– Αγγλία
22:00
19/6ΝΕΡΙΤsports Καμερούν
– Κροατία
01:00
20/6ΝΕΡΙΤΙταλία
– Κόστα Ρίκα
19:00
20/6ΝΕΡΙΤΕλβετία
– Γαλλία
22:00
20/6ΝΕΡΙΤΙαπωνία
– Ελλάδα
01:00
21/6ΝΕΡΙΤsportsΑργεντινή
– Ιράν
19:00
21/6ΝΕΡΙΤΓερμανία
– Γκάνα
22:00
21/6ΝΕΡΙΤsportsΟνδούρα
– Εκουαδόρ
01:00
22/6ΝΕΡΙΤΒέλγιο
– Ρωσία
19:00
22/6ΝΕΡΙΤΝότια
Κορέα – Αλγερία
22:00
22/6ΝΕΡΙΤsportsΝιγηρία
– Βοσνία/Ερζεγοβίνη
01:00
23/6ΝΕΡΙΤsports Αυστραλία
– Ισπανία
19:00
23/6ΝΕΡΙΤ Ολλανδία
– Χιλή
19:00
23/6ΝΕΡΙΤ Καμερούν
– Βραζιλία
23:00
23/6ΝΕΡΙΤsports Κροατία
– Μεξικό
23:00
23/6ΝΕΡΙΤsportsΗΠΑ
– Πορτογαλία
01:00
24/6ΝΕΡΙΤsportsΙταλία
– Ουρουγουάη
19:00
24/6ΝΕΡΙΤΚόστα
Ρίκα- Αγγλία
19:00
24/6ΝΕΡΙΤ Ιαπωνία
– Κολομβία
23:00
24/6ΝΕΡΙΤΕλλάδα
– Ακτή Ελεφαντοστού
23:00
25/6ΝΕΡΙΤΝιγηρία
– Αργεντινή
19:00
25/6ΝΕΡΙΤΒοσνία/Ερζεγοβίνη
– Ιράν
19:00
25/6ΝΕΡΙΤΟνδούρα
– Ελβετία
23:00
25/6ΝΕΡΙΤΕκουαδόρ
– Γαλλία
23:00
26/6ΝΕΡΙΤsportsΗΠΑ
– Γερμανία
19:00
26/6ΝΕΡΙΤΠορτογαλία
– Γκάνα
19:00
26/6ΝΕΡΙΤΝότια
Κορέα – Βέλγιο
23:00
26/6ΝΕΡΙΤsportsΑλγερία
– Ρωσία
23:00
ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16»
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΚΑΝΑΛΙΑΓΩΝΑΣΩΡΑ
28/6ΝΕΡΙΤΑ1
– Β2 (49)
19:00
28/6ΝΕΡΙΤΓ1
– Δ2 (50)
23:00
29/6ΝΕΡΙΤΒ1
– Α2 (51)
19:00
29/6ΝΕΡΙΤΔ1
– Γ2 (52)
23:00
30/6ΝΕΡΙΤΕ1
– ΣΤ2 (53)
19:00
30/6ΝΕΡΙΤΖ1
– Η2 (54)
23:00
1/7ΝΕΡΙΤΣΤ1
– Ε2 (55)
19:00
1/7ΝΕΡΙΤΗ1
– Ζ2 (56)
23:00
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΚΑΝΑΛΙΑΓΩΝΑΣΩΡΑ
4/7ΝΕΡΙΤΝικητής
(49) – Νικητής (50) (57)
23:00
4/7ΝΕΡΙΤΝικητής
(53) – Νικητής (54) (58)
19:00
5/7ΝΕΡΙΤΝικητής
(51) – Νικητής (52) (59)
23:00
5/7ΝΕΡΙΤΝικητής
(55) – Νικητής (56) (60)
19:00
ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΚΑΝΑΛΙΑΓΩΝΑΣΩΡΑ
8/7ΝΕΡΙΤΝικητής
(57) – Νικητής (58) (61)
23:00
9/7ΝΕΡΙΤΝικητής
(59) – Νικητής (60) (62)
23:00
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΚΑΝΑΛΙΑΓΩΝΑΣΩΡΑ
12/7ΝΕΡΙΤΗττημένος
(61) – Ηττημένος (62)
23:00
ΤΕΛΙΚΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΚΑΝΑΛΙΑΓΩΝΑΣΩΡΑ
13/7ΝΕΡΙΤΝικητής
(61) – Νικητής (62)
22:00

Newsroom ΑΛΤΕΡ ΕΓΚΟ